Категорії Інформація
Каси Додати подію
Сергій Бабкін (Познань)
30 листопада 2022

Сергій Бабкін (Познань)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

2progi
al. Niepodłegłości 36
Сергій Бабкін
Сергій Бабкін
22 квітня, 18:00 Полтава 450-1190 грн Купити
23 квітня, 18:00 Дніпро 200-1190 грн Купити
24 квітня, 18:00 Одеса 590-1190 грн Купити

Про подію

СЕРГІЙ БАБКІН ЗАГРАЄ СЕРІЮ

БЛАГОДІЙНИХ КОНЦЕРТІВ У ПОЛЬЩІ

Вже у листопаді Сергій Бабкін повернеться до Польщі з серією благодійних виступів. Довгоочікувані концерти відбудуться у Варшаві, Вроцлаві, Кракові та Познані.

27.11 Варшава (Klub Remont)

28.11 Вроцлав (Klub Akademia)

29.11 Краків (Klub Kwadrat)

30.11 Познань (Klub 2Progi)

Під час туру прозвучать як сольні композиції Бабкіна, так і твори легендарного гурту 5'nizza. До програми увійдуть і пісні з нового міні-альбому “Далі Ми Самі”, який побачив світ у День Незалежності України. Слухачі обов’язково почують і новітню версію одного з головних хітів 5’nizza “Я Солдат”, і реггі-адаптацію знаменитого вірша Тараса Шевченка “Заповіт”. Безперечно, це будуть особливі вечори, наповнені атмосферою тепла та надії, які так потрібні українцям у ці складні часи. А виручені від продажу квитків кошти будуть передані на потреби наших захників.

Вже більш ніж півроку весь цивілізований світ допомагає Україні боротися проти російської агресії, а кожен українець робить свій внесок у перемогу, займаючись тим, що він вміє найкраще. З початку повномасштабного вторгнення один із найвідоміших українських артистів, учасник легендарного дуету 5nizza Сергій Бабкін провів близько 40 благодійних концертів у Німеччині, США, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Швейцарії та Ірландії як у складі проекту ""Доброго вечора, ми з України!"", так і сольно. Як уродженець та почесний громадянин Харкова, міста, яке щодня зазнає запеклих артилерійських обстрілів та бомбардувань, Сергій усі кошти з виступів передає волонтерським організаціям, які опікуються насамперед жителями та ТРО столиці Слобожанщини.

Instagram https://www.instagram.com/babkin_offi...

Facebook https://www.facebook.com/babkin.official

YouTube https://www.youtube.com/user/sbabkinofficial

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код